Haise Václav (Buk u Prachatic 1903 - 1990)
Zátiší, signováno vpravo dole V. Haise, olej/plátno, 64 x 61,5 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |